Sıkça Sorulan Sorular

Geleceğin Bilimi Forumu 2022, bu yıl altıncıs düzenlenen ‘’Geleceğin Bilimi’’ platformunun en kapsamlı etkinliğidir. Geleceğin Bilimi Forumunun içeriğinde ise: panel formatında online ve fiziki oturumlar, workshop formatında atölyeler ve ortak fikirde buluşma konseptli ‘’to matching’’ masaları olacaktır. 

GBf2022 bu yıl eş zamanlı olarak online ve fiziki şeklinde hibrit olarak farklı temalarda gerçekleşecektir. Fiziki oturumlar İstanbul Medipol Üniversitesinde 24-25 Aralık’ta gerçekleşecektir. Online oturumlara da Dünya’nın 18 ülkesinden ve Türkiye’nin 81 ilinden katılım sağlayabilirsiniz.

Online oturumlar herkese açık ve ücretsizdir. Fiziki oturumlara geleceğin bilimi üyeleri katılabilir. Her iki durumda da bir üyelik sözkonusudur. 

Birinci tip üyelik; ‘aday gelecek üyeliği’dir. Aday üye başvurunuzu bu linkten https://geleceginbilimi.com/gelecek-uyeligi-aday/ oluşturabilirsiniz. Aday üyelikte sizden bir ücret talep edilmez ve geleceğin biliminin pasif üyesi olursunuz. GBf2022’ye iki gün boyunca aktif olarak katılmanız durumunda sizlere aktif üyelik hediye edeceğiz.

İkinci tip üyelik olan ‘standart üyelik’ ile fiziki oturumlara katılım sağlayabilirsiniz. Standat üyeliğinizi https://geleceginbilimi.com/gelecek-uyeligi/ adresinden aktif hale getirebilirsiniz.

Online ve fiziki katılım için ayrı butonlardan kayıt yapılmaktadır. Geleceğin Bilimi üyesi iseniz siz zaten yolu biliyorsunuzdur ve  https://geleceginbilimiforumu.com/ linke tıklayarak soruları cevaplamanız yeterlidir. ID’nizi unuttuysanız [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 

Geleceğin bilimi ile yeni taşmış ve üye değilseniz; https://geleceginbilimiforumu.com/ linkine tıklayarak, foruma katılmak istediğiniz online-fiziki seçeneğini tıklayın.

18 yaş altı için Gelecek Üyeliği ücretsizdir. Ancak yasal müeyyideler gereği Gelecek Kartı çıkarılmamaktadır. Gelecek Kartı avantajları dışında bütün Gelecek Üyeliği avantajlarından Gelecek IDniz ile faydalanabilirsiniz.

Referans gelecek ID’si, geleceğin bilimi üyelerine tanımlanan altı haneli numaradır. Çevrenizde gelecek üyesi var ise, onların ID’sini refere ederek bu soruyu cevaplayabilirsiniz. Çevrenizde gelecek üyesi yok ise (ki bu imkansızdır :D), aynı soruya niyet mektubu yazarakta cevap verebilirsiniz. Niyet mektubunda sizin geleceğin bilimine üye olmadaki motivasyonunuzu açıklamanız beklenmektedir.

24-25 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Forum’da konaklama konusunda yardımcı olamıyoruz. 

2 gün sürecek olan Forumu’muza katılım sağlanması halinde forum sonunda Katılım Sertifikası tarafınıza iletilmiş olacaktır.

İletişim

Whatsapp: 0536 950 3122
Email: [email protected]