Ahmet Fatih Sarıkaya

Bilimin Geleceği Oturumu

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi olan Ahmet Fatih Sarıkaya aynı zamanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi İnsan ve Davranış Kulübü Yönetiminde Etkinlik Birimi Başkanlığı ve Ruh Sağlığı Derneği Öğrenci Meclisi Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Sinir Bilim, Evrimsel Psikoloji ve Sosyal Psikoloji alanlarında çalışmalarına devam etmekte olan Hocamız Geçmişten Geleceğe Psikoloji konulu sunumuyla GBf2021'de Bilimin Geleceği oturumumuzda bizlerle...

16:00-17:00

12 Aralık Bilimin Geleceği Oturumu

Bilimin Geleceği Oturumu

Bilim her gün yenilenen ve evrime uğrayan, medeniyetler oluşurken ve yok olurken bile ilerleyen sürekli keşfettikleri ve yarattıklarıyla bizi büyüleyen bir alan. Ama her imparatorluğun gelişiminde birkaç merkez isim olduğu gibi bilimde de buzkıran niteliğinde birçok olay gerçekleşiyor. Bu olayları bu kadar özel yapan ne? Ve gelecekte bizi hangi buzkıranlar bekliyor?

 

11-12 Aralık’ta düzenlenecek olan GBf2021’de, Bilimin Geleceği Oturumumuzda bilimin geçmişinden ders çıkararak bizi gelecekte nelerin beklediğini konuşuyor olacağız.