Yavuz Selim Sılay

Sağlığın Geleceği Oturumu

Uluslararası Televizyon Programcılığının ve Sağlık Girişimciliğinin öncü isimlerinden Dr. Yavuz Selim Sılay Dünya Bankası Projesi kapsamında TC Sağlık Bakanlığı’nda danışmanlık yaptı. Siemens Healthcare’in distribütörü olan firmada genel müdürlük yaptı. Yönetici ortağı olarak 900 Milyonu aşkın izleyiciye ve 42 ülkeye moderatörlüğünü yaptığı 5TN ( 5 Technology News) , WHN ( World Health News) , News + , Social Health, Special Report ve ITB ( Idea To Business & Innovation To Brand & Interest Free To Barakah) adlı programlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

16:00-17:00

11 Aralık Sağlığın Geleceği Oturumu

Sağlığın Geleceği Oturumu

Geleceğin Yeni Bilimi: Sağlığın Geleceği! 

 

İçinde bulunduğumuz koşullar ve gündemler, sağlık sürdürülebilirliğinin insanlığın ortak geleceği için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Her şeyden önce ve her şeyden çok bu dili yeniden kurmamız gerekiyor. İnsanın canlılıkla ilgili kurduğu dil yıkıcı olduğunda aslında kendi bedeniyle beraber bütün sistemi yıkıyor. Kendini bilen alemi bilir! 

 

11- 12 Aralık’ta düzenlenecek olan GBf2021’de, Sağlığın Geleceği Oturumunda insanlık aleminden geleceğin sağlığı için yeni sözler söyleyeceğiz.